Tu jestem

19.10.2015

MTV EMA PRE-PARTY 2015W tym roku w końcu miałam okazję uczestniczyć w najważniejszym evencie muzycznym organizowanym przez MTV, czyli MTV EMA Pre-Party 2015, który odbył się 15 października 2015 roku w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Organizatorzy już na wstępie zapewnili gościom dodatkową atrakcję a mianowicie przejażdżkę czerwonym londyńskim autobusem praktycznie pod same drzwi budynku, w którym odbywała się impreza MTV. Po okazaniu wejściówki musiałam podejść do stolika przy którym ochroniarze dawali nam opaski umożliwiające wejście na teren eventu i możliwość kupienia alkoholu :)
Oczywiście nie zabrakło "czerwonego" dywanu gdzie pojawiły się wszystkie gwiazdy i nie tylko... :)
Na imprezie mogliśmy zobaczyć m.in. Honoratę Skarbek, Dawida Kwiatkowskiego, Dodę, Saszan, Łukasza Jakóbiaka, Michała Szpaka, Michała Kwiatkowskiego, Ekipę z Warszawy oraz samych nominowanych do nagrody Najlepszy Polski Wykonawca MTV EMA 2015 tj. Margaret, Sarsę, Natalię Nykiel, Tedego i Sound'N'Grace.

Prowadzącymi MTV EMA Pre-Party 2015 był Maciek Dąbrowski i Paulina Jaskólska. Każdy z nominowanych zaprezentował po 3 piosenki ze swojego repertuaru a gościem specjalnym był Philip George - brytyjski DJ i producent. Na koniec imprezy został ogłoszony zwycięzca gali i była to Margaret, która teraz walczy o nagrodę podczas gali MTV EMA w Mediolanie :) Głosować na nią można tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz