Tu jestem

DESIGNJeśli znudził Ci się szablon albo planujesz odświeżyć wygląd swojego bloga a nie masz pomysłu jak to zrobić - napisz do mnie!

Od dłuższego czasu robię na zamówienie design bloga. Wiem jak ważną rolę na naszym blogu pełni jego wygląd. Wiele razy siedziałam nocami i wyrywałam sobie włosy z głowy, bo nic mi się nie udawało i nic do siebie nie pasowało. Skoro już tu jesteś to wiem, że też zmagasz się z takim problemem. Dlatego postanowiłam Ci pomóc - możesz napisać do mnie z każdym problemem dotyczącym wyglądu bloga. Może być to jeden element ale również może być to prośba o wykonanie całego wyglądu bloga. Pomocy nie odmówię nikomu. W zależności od tego ile będę miała zgłoszeń czas oczekiwania może się wydłużać, ale na pewno Twój blog nie zostanie pominięty. Jeśli masz ochotę, żebym Ci go zrobiła napisz na mojego e-maila!

Kontakt: thelivhanna@gmail.com


Jeśli chcesz, żebym wykonała design na Twojego bloga musisz:
  • być publicznym obserwatorem mojego bloga
  • przeczytać i zaakceptować regulamin
  • napisać e-maila, w którym podasz link do swojego bloga oraz szczegółowe informacje dotyczące wyglądu Twojego bloga.

Zasady zamawiania designu:
1. Zgłoszenia na wykonanie szablonu przyjmuję głównie przez e-maila thelivhanna@gmail.com. Pisz śmiało - ja nie gryzę. Zgłoszenie pozostawione na e-mailu dają mi łatwiejszy dostęp do informacji, które wykorzystam w Twoim zamówieniu.
2. W e-mailu napisz dokładnie czego oczekujesz. Składając zamówienie napisz jaki ma być układ bloga, kolorystyka, styl, rodzaj menu, rodzaj nagłówka. Jeśli jednak nie masz pomysłu i nie wiesz jak ma wyglądać Twój blog to nie bój się i napisz :) razem uzgodnimy Twoje oczekiwania i na pewno powstanie coś super.
3. Osoby, które nie są pewne co do prowadzenia bloga prosiłabym o wstrzymanie się ze złożeniem zamówienia, bo tworzenie szablonu jest bardzo pracochłonne a jeśli blog ma zostać usunięty za kilka dni no to niestety szkoda mojego czasu.
4. Oczywiście zamówienie szablonu jest za darmo! Jedyne czego chcę to ocenienie czy szablon, który zamówiłeś spełnia Twoje oczekiwania.
5. Przez cały etap tworzenia szablonu chciałabym, żebyś był ze mną w stałym kontakcie. Dzięki temu będziemy mogli ustalać szczegóły na bieżąco.
6. Akceptując regulamin, zgadzasz się na umieszczenie w stopce Twojego bloga odnośnika do Livhanny.
7. Na wykonanie jednego szablonu mam 7 dni.
8. Gotowy szablon wysyłam na e-maila i w razie problemów pomogę Ci go wgrać :)

Oto kilka punktów co ma się znajdować w e-mailu:
1. Napisz jaki ma być wygląd bloga.
2. Napisz jakie mają się pojawić ikonki społecznościowe (podeślij linki do swoich portali).
3. Napisz jaka ma być kolorystyka szablonu.
4. Napisz jak ma wyglądać nagłówek.
5. Jeśli nagłówek ma się składać ze zdjęć, podeślij je.
6. Napisz o wszystkich nawet najdrobniejszych elementach, które mają być zmienione.
7. Podaj nazwę jaka ma się pojawić na nagłówku.

Twoje imię:

Twój adres e-mail: (wymagane)

Wiadomość: (wymagane)